• Topstein Krůta v plechu 800 g

Vysoce kvalitní ručně plněné konzervy pro psy se 100% podílem živočišných bílkovin. Konzervy neobsahují žádné obiloviny, vedlejší produkty (odpady z výroby), sóju, chemické konzervanty, dochucovadla a barviva. Pro dlouhodobou čerstvost poslouží znovu uzavíratelné víčko. Jsou extrémně chutné a vyznačují se vysokou stravitelností.

Konzervy jsou vhodné pro štěňata, dospělé psy i seniory. Obsahují šťavnaté kousky krůtího masa. Samozřejmostí je maso v potravinářské kvalitě a čistotě. Vyznačují se vynikajícími nutričními a dietními hodnotami, vysoký obsah hořčíku podporuje správnou funkci svalů a nervů, sodík a vápník se příznivě podílí na zpevňování kostí.

Složení: krůtí maso, 100 % podíl živočišných bílkovin - 100 % krůtí

Průměrné jakostní znaky v 1 kg: konzerva obsahuje vysoké množství přirozených vitamínů (A, E, D), aminokyselin (lysin, methionin, cystin) a minerálů.

bílkoviny: 130 g
tuky: 60 g
vláknina: 5 g 
popeloviny: 25 g 
vlhkost: 75 %

Doporučené denní dávkování dle hmotnosti zvířete:

  5 kg - 200 g 
10 kg - 400 g 
20 kg - 600 g 
30 kg - 800 g

Podává se při pokojové teplotě. Udržujte otevřenou konzervu v chladu a uzavřenou červeným znovu uzavíratelným víčkem. Konzervy doporučujeme kombinovat s kvalitními granulemi, ideální také jako doplněk po operacích, v rekonvalescenci, při problémech s ledvinami a močovými cestami - konzervy díky vysoké vlhkosti dodají pejskovi hodně tekutin, což podpoří správnou funkci ledvin.

Obecné
Značka Topstein

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

Topstein Krůta v plechu 800 g

  • Výrobce: Topstein
  • Kód výrobku: TSKTP800
  • Dostupnost: vyprodáno
  • 159 Kč

  • Cena bez DPH: 142 Kč