• Belcando AGE-TABS

Doplňkové krmivo pro psy všech plemen k prevenci symptomů souvisejících s vyšším věkem

Belcando AGE-TABS jsou tablety vhodné pro již velmi zkušené psy, kteří toho s vámi už spoustu zažili. Napomáhají zpomalovat stárnutí, působí proti rychlému šedivění a hlavně jsou blahodárné pro stárnoucí organismus. Používá se k prevenci a léčbě nemocí souvisejících s narůstajícím věkem a ke zvýšení obranyschopnosti organismu. Je důležitým doplňkem stravy psa vzhledem k obsahu omega-3 mastných kyselin a antioxidantů, které jsou důležité pro svůj pozitivní vliv v prevenci kardiovaskulárních onemocnění, spolehlivě tak chrání jeho srdíčko.

Tagetes erecta (Aksamitník rozkladitý)

Květ Aksamitníku rozkladitého je přirozeným zdrojem karotenoidů luteinu a zeaxantinu. Tyto látky byly předmětem mnohaletého zkoumání a testování v očním výzkumu v souvislosti se slepotou u stárnoucích jedinců (katarakta). Bylo zjištěno, že lutein a zeaxanthin hrají ústřední roli při neutralizaci volných radikálů v čočce a oční makuli. U kataraktů souvisejících s věkem je koncentrace luteinu v makule významně snížena.

Semínka hroznového vína lisovaná za studena

Účinné látky v semínkách hroznů patří k nejúčinnějším přírodním látkám při neutralizaci volných radikálů v těle. Hroznová mouka obsažená v tabletách Belcando AGE-TABS je zbavena oleje jemným lisováním za studena, nikoli chemickou extrakcí. Tím je zcela zachován jedinečný přírodní aktivní komplex hroznových semínek.

Omega-3 mastné kyseliny

Vysoká hladina omega-3 mastných kyselin (kyselina eikosapentaenová (EPA) a kyselina dokosahexaenová (DHA)) je důležitá pro účinné snižování správného dietního poměru mezi omega-6 a omega-3 mastnými kyselinami. Omega-3 mastné kyseliny jsou nezbytné pro bystrý výkon mozku a mají protizánětlivé funkce.

Vitamin E

Vitamin E je jedním z nejdůležitějších antioxidantů v buněčném metabolismu. Doplňky s obsahem vitamínu E se proto obecně doporučují ke snížení rizika poškození volnými radikály a k omezení stresu v těle. Chrání také mastné kyseliny (omega-3) a karotenoidy před oxidací.

Složení: výlisky z jader hroznového vína (30 %), lignocelulosa, řasy (Schizochytrium sp.), drůbeží masová moučka, sušená syrovátka, pivovarské kvasnice, sušené vejce, sušená drůbeží játra, rybí moučka z mořských ryb, stearát hořečnatý

Analýza: hrubý protein 20 %, hrubý tuk 11 %, hrubá vláknina 11 %, hrubý popel 9,5 %, omega-3 mastné kyseliny 2,4 %, kyselina eikosapentaenová (EPA) 0,02 %, kyselina dokosahexaenová (DHA) 2,3 %

Nutriční doplňkové látky (na 1 kg): vitamin E 5 000 mg, extrakt tokoferolu z rostlinných olejů (zdroj přírodního vitaminu E) 200 mg, Tagetes erecta (1 200 mg xantofyly: lutein, zeaxantin)

Doporučené dávkování: Podávejte 1,5 tablety na 10 kg hmotnosti psa za den. Díky chutnosti jsou u psů oblíbené a můžete tak tablety použít i jako pamlsek.

Obecné
Značka Belcando

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

Belcando AGE-TABS

  • Výrobce: Belcando
  • Kód výrobku: BELAGE60
  • Dostupnost: vyprodáno
  • 598 Kč

  • Cena bez DPH: 534 Kč

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Belcando AGIL-TABS

Belcando AGIL-TABS

Doplňkové krmivo pro psy všech plemen pro podporu fyziologické stavby chrupavek, kloubů a vazůBelcan..

Cena od: 698 Kč Cena bez DPH: 623 Kč

Belcando DERM-TABS

Belcando DERM-TABS

Doplňkové krmivo pro psy všech plemen pro zdravou kůži a lesklou hustou srstBelcando DERM-TABS jsou ..

Cena od: 598 Kč Cena bez DPH: 534 Kč

Belcando FIBER-TABS

Belcando FIBER-TABS

Doplňkové krmivo pro psy všech plemen pro šetrné snižování nadváhy s ohledem na citlivé zažíváníBelc..

Cena od: 448 Kč Cena bez DPH: 400 Kč