• Topstein Losos v plechu 800 g

Vysoce kvalitní ručně plněné konzervy pro psy se 100% podílem živočišných bílkovin. Konzervy neobsahují žádné obiloviny, vedlejší produkty (odpady z výroby), sóju, chemické konzervanty, dochucovadla a barviva. Pro dlouhodobou čerstvost poslouží znovuuzavíratelné víčko. Jsou extrémně chutné a vyznačují se vysokou stravitelností.


Konzervy jsou vhodné pro štěňata, dospělé psy i seniory. Obsahují celé kusy ryb. Samozřejmostí je maso v potravinářské kvalitě a čistotě. Vyznačují se vynikajícími nutričními a dietními hodnotami, vysoký obsah hořčíku podporuje správnou funkci svalů a nervů, sodík a vápník se příznivě podílí na zpevňování kostí.


Složení:


Celé ryby, 100% podíl živočišných bílkovin, 100% ryba


Průměrné jakostní znaky v 1 kg:


Konzerva obsahuje vysoké množství přirozených vitamínů (A, E, D), aminokyselin (lysin, methionin, cystin) a minerálů


Bílkoviny: 130 g
Tuky: 60 g
Vláknina: 5 g
Popeloviny: 25 g
Vlhkost: 75%


Doporučené denní dávkování dle hmotnosti zvířete:


  5 kg - 200 g
10 kg - 400 g
20 kg - 600 g
30 kg - 800 g


Podává se při pokojové teplotě. Udržujte otevřenou konzervu v chladu a uzavřenou červeným znovu uzavíratelným víčkem. Konzervy doporučujeme kombinovat s kvalitními granulemi, ideální také jako doplněk po operacích, v rekonvalescenci, při problémech s ledvinami a močovými cestami - konzervy díky vysoké vlhkosti dodají pejskovi hodně tekutin, což podpoří správnou funkci ledvin.

Obecné
Značka Topstein

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

Topstein Losos v plechu 800 g

  • Výrobce: Topstein
  • Kód výrobku: TSRP800
  • Dostupnost: 3
  • 89 Kč

  • Cena bez DPH: 77 Kč