• Belcando AGIL-TABS

Doplňkové krmivo pro psy všech plemen pro podporu fyziologické stavby chrupavek, kloubů a vazů

Belcando AGIL-TABS jsou tablety vhodné pro psy s větším zatížením pohybového aparátu, zejména kloubů a chrupavek. Skvěle se hodí pro štěňata a juniory velkých a obřích plemen, protože správný vývoj a růst, obzvláště u těchto budoucích maxipsů, může předejít spoustě velmi závažným problémům v dospělosti. Tyto tablety pomohou i dospělým psům odlehčit při extrémní zátěži kloubů, např. při sportu, agility nebo jen při práci. Nenahraditelným pomocníkem však jsou i při rekonvalescenci po zranění nebo při zánětech. Zkrátka tablety Belcando AGIL-TABS by neměly chybět v žádném psím jídelníčku.

Tablety Belcando AGIL-TABS výrazně doporučujeme podávat psům zejména v těchto situacích:

 • období intenzivního růstu, zvláště u psů velkých a obřích plemen (hmotnost psa nad 25 kg v dospělosti)
 • potíže s klouby a kostmi jako důsledek vrozených patologických změn opěrné soustavy (dysplazie kyčelního kloubu, dysplazie loketního kloubu, luxace čéšky, strmé úhlení končetin),
 • poúrazové stavy a zánětlivá onemocnění,
 • vysoké nároky kladené na pohybový aparát - sport, výcvik, pracovní využití,
 • nadváha a tím větší zátěž kloubů a celkového pohybového aparátu,
 • kloubní problémy degenerativního rázu, osteoartróza, osteochondróza, poškození meziobratlových plotének.

  Novozélandská slávka zelenoústá

  Mrazem sušený čistý extrakt novozélandské slávky zelenoústé obsahuje přírodní aktivní komplex glykosaminoglykanů (GAG). Tento komplex je speciální omega-3 mastná kyselina, aminokyselina, včetně glutaminu pro tvorbu chrupavky, obsahuje stopové prvky zinku, mědi, manganu a přírodní antioxidanty. Ve vědeckých studiích na psech byly zjištěny pozitivní účinky na artritické příznaky, byla pozorována úleva od bolesti a méně „ztuhlé“ klouby. Pozitivní účinky nelze přiřadit jediné izolované látce ze samotné skořápky. Léčivý je celý komplex účinné látky z novozélandské slávky zelenoústé.

  Omega-3 mastné kyseliny

  Vysoká hladina omega-3 mastných kyselin (kyselina eikosapentaenová (EPA) a kyselina dokosahexaenová (DHA)) je důležitá pro účinné snižování správného dietního poměru mezi omega-6 a omega-3 mastnými kyselinami. Omega-3 mastné kyseliny jsou nezbytné pro bystrý výkon mozku a mají protizánětlivé funkce. Také jsou základními stavebními jednotkami tělních bílkovin, které si organismus neumí sám vytvořit. Podporují tvorbu kvalitního silného svalstva, chrupavek a vazů.

  Vitamin C

  Vitamin C je mimořádně důležitý pro produkci kvalitního kolagenu v těle. Za nepříznivých podmínek (např. při potížích a bolestech kloubů) je důležité vydatně vitamin C doplňovat. Doplňování vitaminu C napomáhá tvorbě a hromadění kolagenu a podporuje tím pevnost kloubů a chrupavek.

  Vitamin E

  Vitamin E je jedním z nejdůležitějších antioxidantů v buněčném metabolismu. Má zásadní význam pro ochranu nenasycených mastných kyselin (omega-3) a pro ochranu buněk chrupavek a kloubů před působením vysoce škodlivých volných radikálů. Volné radikály se významně podílí na zánětlivých procesech v kloubech. Doplňky s obsahem vitamínu E se proto obecně doporučují ke snížení rizika poškození volnými radikály a k omezení stresu v těle. Kromě toho je vitamin E důležitý pro udržování a stabilitu buněčných membrán, zejména kosterních svalu. Podporuje tak jejich vývoj a přispívá k tvorbě kvalitního svalového pláště jako opory pro klouby.

  Harpagofyt ležatý (ďáblův dráp)

  Ďáblův dráp je jihoafrická rostlina, která poskytuje krátkodobou, středně dlouhodobou i dlouhodobou nutriční podporu pro zdraví vazů, šlach a kloubů. Přirozeně udržuje pružnost, pevnost a pohyblivost všech spojení šlach i kloubů. Běžně se používá pro podporu zdraví svalovo-kosterní soustavy.

  Složení: mrazem sušená slávka zelenoústá (perna canaliculus) (15 %), drůbeží masová moučka, řasy (Schizochytrium sp.), lignocelulosa, uhličitan vápenatý, sušená syrovátka, pivovarské kvasnice, sušené vejce, sušený špenát, sušená drůbeží játra, rybí masová moučka z mořských ryb, magnesium stearát

  Analýza: hrubý protein 30 %, hrubý tuk 13 %, hrubá vláknina 8 %, hrubý popel 14 %, omega-3 mastné kyseliny 3,3 %, kyselina eikosapentaenová (EPA) 0,2 %, kyselina dokosahexaenová (DHA) 3 %

  Nutriční doplňkové látky (na 1 kg): vitamin C 2 750 mg, vitamin E 5 000 mg, extrakt tokoferolu z rostlinných olejů (zdroj přírodního vitaminu E) 200 mg, harpagofyt ležatý (ďáblův dráp)

  Doporučené dávkování: Podávejte 1,5 tablety na 10 kg hmotnosti psa za den. Díky chutnosti jsou u psů oblíbené a můžete tak tablety použít i jako pamlsek.

  Obecné
  Značka Belcando

  Napsat recenzi

  Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

  Belcando AGIL-TABS

  • Výrobce: Belcando
  • Kód výrobku: BELAGIL60
  • Dostupnost: 49
  • 698 Kč

  • Cena bez DPH: 623 Kč

  Dostupné možnosti


  Podobné výrobky

  Belcando AGE-TABS

  Belcando AGE-TABS

  Doplňkové krmivo pro psy všech plemen k prevenci symptomů souvisejících s vyšším věkemBelcando AGE-T..

  Cena od: 598 Kč Cena bez DPH: 534 Kč

  Belcando VITAL-TABS

  Belcando VITAL-TABS

  Doplňkové krmivo pro psy všech plemen pro posílení imunity a celkové vitalityBelcando VITAL-TABS jso..

  Cena od: 598 Kč Cena bez DPH: 534 Kč

  Canvit Biocal Plus

  Canvit Biocal Plus

  Canvit Biocal PlusCanvit Biocal Plus je zdrojem vápníku a fosforu s vysokou biologickou dostupn..

  Cena od: 214 Kč Cena bez DPH: 191 Kč

  Canvit Chondro Super

  Canvit Chondro Super

  Canvit Chondro SuperCanvit Chondro Super je kompletní komplexní kloubní výživa pro regeneraci, ochra..

  Cena od: 395 Kč Cena bez DPH: 353 Kč